KONST / Litografier / Färglitografier 6561409
nr 656 1409
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografier, 2 st. Mats Norryd (1944-1989), numrerade, 47x71
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 13 september 2010
kl 18:18:27
700 kr
750 kr
800 kr
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd